baner nowy 2
Program "Miśki"

 

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05

 

Szukaj

Wyszukiwarka
Google

 
Webmaster login

2018-05-09
W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się finał regionalny VI edycji konkursu dla gimnazjalistów promującego zawody techniczno-informatyczne "Zawód nie zawodzi". Niewątpliwym liderem wśród 14 szkół regionu została już po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej.
Konkurs ten na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń promujących działania edukacyjne wśród uczniów małopolskich gimnazjów, a jego celem jest rozbudzenie zainteresowań zawodowych wśród dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem zainteresowań techniczno – informatycznych, wyłanianie i wspieranie uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu zainteresowań zawodowych, motywowanie szkół gimnazjalnych do rozpoznawania i rozwijania zainteresowań oraz uzdolnień zawodowych uczniów, podejmowanie przez szkoły różnorodnych działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym, stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności, propagowanie idei społeczeństwa wykorzystującego nowoczesne technologie oraz popularyzację e-learningowych form nauczania, gdyż to właśnie na platformie publikowano materiały szkoleniowe, testy próbne oraz testy na etap szkolny. W obecnej edycji do udziału w konkursie zaproszono uczniów z gimnazjów powiatu limanowskiego oraz powiatów przyległych. 
 
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Karolina Kraus ze Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej, która uzyskała maksymalną  liczbę punków, oraz podziękowania dla uczniów którzy przyczynili się do wyniku szkoły:
 
Obszar spawalniczo-mechaniczny
Kozyra Monika
Starmach Angelika 
 
Obszar organizacji reklamy
Kraus Karolina 
Gniecka Ania
 
Obszar informatyczny
Stróżak Piotrek 
Kozyra Paulina 
 
Obszar elektryczny
Najda Kacper 
Pitek Sabina 
 
Obszar budowlany
Misiura Marta 
Brzezicka Joanna 
 
 
Opiekunem i koordynatorem szkolnym jest mgr inż. Łukasz Sułkowski 
 
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
 
 

 

« powrót
Archiwum:         
Certyfikaty

 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 

Kawiarenka Przyjazna Dzieciom

  

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski, e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio