20-10-2017
Program "Miśki"

 

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Wyszukiwarka
Google

 
Webmaster login

 

Osiągnięcia sportowe Szkoły

 

Podstawowej im.Władysława

 

Orkana w roku 2017/2018

 

 

 

Powiatowe Igrzyska

Młodzieży Szkolnej  

w Kolarstwie Górskim

 

Miejsca :

 

II Franciszek Dziedzic

 

VI Kaja Gniecka 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci

w przełajowych biegach

sztafetowych

 

 

 

 Chłopcy

  II miejsce 

 

 

Liberda Kacper, Kacik Adam,

 

Zapała Szymon,

 

Dziedzic Franciszek, Świtała Łukasz,

 

Jamróz Krystian, Jamróz Dawid,

 

Smreczak Patryk, Psutka Artur,

 

Tram Adrian

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta

I miejsce

 

 

 

Liberda Anna , Kałafut Ewa ,

 

Rucińska  Aleksandra , Cież  Justyna,

 

 Kowalczyk  Anna , Dawiec  Katarzyna,

 

 Misiura  Anna , Kozyra Joanna,

 

 Zapała Natalia  , Gniecka Kaja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci

w halowej piłce nożnej

 

 

Chłopcy

miejsce III

 

Loch Kacper, Liberda Kacper,

 

Trojak Eryk, Tram Adrian,

 

Tram Jakub, Adamczyk Hubert,

 

Jania Piotr, Psutka Artur,

 

 Wadyl Szymon, Jamróz Dawid,

 

Maćków Wiktor, Smreczak Patryk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta

miejsce IV

 

Gniecka Kaja, Kałafut Ewa,

 

Kozyra Joanna, Liberda Anna,

 

Misiura Anna, Zapała Julia,

 

Zapała Natalia, Kowalczyk Anna,

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gry i zabawy

 "Mały Mistrz" 

 

 

 

miejsce VI

 

 

Jania Martyna, Jania Oliwia,

 

Kacik Dawid,Małysz Inga,

 

Niedośpiał Mateusz, Olszewski Bartosz,

 

Sobczak Sandra, Wietrzyk Jakub

 

 

 

 

 

 Powiatowe Igrzyska 

 

w tenisie stołowym

 

 

Chłopcy

miejsce IV

 

 

Wadyl Szymon, Dziedzic Franciszek

 

 

 

 

 

Powiatowe Igrzyska

 

w koszykówce

 

 

Chłopcy

miejsce II

 

 

Adamczyk Hubert, Wadyl Szymon,

 

Psutka Artur, Luranc Krzysztof, 

 

Tram Jakub, Świtała Łukasz, 

 

Jamróz Dawid, Maćków Wiktor,

 

Tram Adrian, Loch Kacper,

 

Bielak Sebastian, Smreczak Patryk

 

 


 
 
 

Dziewczęta

miejsce II

 

 

Kałafut Ewa, Kowalczyk Anna, 

 

Białoń Anna, Kozyra Joanna,

 

Liberda Anna, Misiura Anna,

 

Pachowicz Joanna, Wietrzyk Aleksandra,

 

Zapała Amelia, Zapała Julia,

 

Zapała Natalia, Cież Justyna

 

 

 

 

  

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci

w  Narciarstwie Alpejskim 

 

 

 

Chłopcy

 V Miejsce

Klasyfikacja drużynowa

kat. chłopców

 

 

IV Miejsce 

Szymon Wadyl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Certyfikaty

 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery





 



 

 

Kawiarenka Przyjazna Dzieciom

  

 Administrator  mgr Aleksandra Augustyn

 

CMS Tractable by Marketing Studio