baner nowy 2
Program "Miśki"

 

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Wyszukiwarka
Google

 
Webmaster login

 

 

 

Osiągnięcia sportowe Szkoły

Podstawowej

 

I Gimnazjum im.Władysława Orkana w

 

Porębie Wielkiej

                Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Piłce Ręcznej Dziewczyn

                     Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Narciarstwie Alpejskim 

                                Miejsca:

 

1 msc-Zuzanna Liberda 
2 msc-Monika Kozyra 
3 msc -Misiura Marta 

1 msc -Zapała Paweł 
4 msc- Krystian Smreczak 
7 msc-Konrad Zapała
8 msc-Konrad Psutka
 
 1 Miejsce Drużynowe Chłopców I Dziewcząt 
 
 

                   Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Ping-Pong

                                       Miejsca:

VI MIEJSCE DZIEWCZYN - LURANC JULIA I PATRYCJA WADYL

V MIEJSCE CHŁOPCÓW -ZAPAŁA PAWEŁ I ZAPAŁA KONRAD

     MAŁOPOLSKIE Igrzyska w LA

3 MIEJSCE -SZTAFETA 4X100 DZIEWCZYN

-Zuzanna Liberda 

-Sara Liberda 

-Kozyra Monika 

Cichórz Natalia

 

                    Igrzyska Młodzieży szkolnej w LA 

                                                  Miejsca:

                   Dziewczyny

1 msc Zuzanna Liberda -100m
4 msc Anna Gniecka -100m

1 msc Monika Kozyra -300m
2 msc Zuzanna Liberda -300m

1 msc Dorota Mysza -600m

2 msc Monika Kozyra -Skok wDal 
4 msc Anna Gniecka -Skok w Dal

1 msc -Sztafeta 4x100 
-Liberda Sara 
-Kozyra Monika 
-Gniecka Anna 
-Liberda Zuzanna 

2 msc -Sztafeta Szwedzka 
-Brzezicka Joanna
-Cichórz Natalia 
-Pitek Karolina 
-Złydaszyk Wiktoria
 
                                                           Chłopcy
3 msc Krzysztofiak Przemysław-100m
5 msc Borowiec Kacper -100m
5 msc Zapała Paweł -100m
 
1 msc Mateusz Cichorczyk -Skok w Dal 
6 msc Krzysztofiak Przemysław -Skok w Dal

2 msc -Sztafeta 4x100 
-Borowiec Kacper
-Zapała Tomasz 
-Przemysłąw Krzysztofiak
-Cichorczyk Mateusz

3 msc Sztafeta Szwedzka 
-Zapała Konrad
-Jania sebastian 
-Zapałą Paweł 

 

-Smreczak Krystian

                           Biegi Przełajowe - sztafety             

                                                                 Miejsca:

IV MIEJSCE CHŁOPCÓW UR.2002-2004

I MIEJSCE DZIEWCZYN UR.2002-2004

Igrzyska Młodzierzy W Kolarstwie Górskim

Miejsca :

 

 V MIEJSCE Dorota Mysza

  Rok Szkolny 2016/2017

I miejsce Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej kat. chłopców

II miejsce w V Sztafetowym Biegu Katyńskim


I miejsce Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych kat. dziewcząt

IV miejsce w

Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży szkolnej w

piłce koszykowej chłopców ur.2001-2003

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt ur.2001-2003

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców ur.2001-2003


 

IV-VI miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży szkolnej w piłce koszykowej Dziewcząt ur.2001-2003
 

WYNIKI NASZEJ SZKOŁY

W ZAWODACH

LEKKOATLETYCZNYCH

 

21.09.2016 r. odbyła się Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej.Nasza szkoła wypadła bardzo dobrze i zajęła następujące miejsca:

 

Monika Kozyra I miejsce na dystansie 300 m oraz III miejsce w skoku w dal

Dawid Liberda VI miejsce w pchnięciu kulą

Szymon Dziedzic V miejsce w pchnięciu kulą

Renata Zatorska IV miejsce w pchnięciu kulą

Anna Liberda V miejsce na dystansie 100 m

Zuzanna Liberda III miejsce na dystansie 100m

Anna Gniecka V miejsce w skoku w dal

Dorota Mysza V miejsce na dystansie 600 m

Nasza szkoła zajęła także następujące miejsca w sztafetach:

sztafeta chłopców 4x100 m VI miejsce

sztafeta szwedzka chłopców VI miejsce

sztafeta dziewczyn 4x100 m IV miejsce

sztafeta szwedzka dziewczyn I miejsce

 

III miejsce w kat. dziewcząt ur. 2001-2003:


Rok Szkolny 2015/2016
 

I miejsce dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w narciarstwie alpejskim kat.chłopców




Jan Kozyra VI miejsce 

Paweł Zapała IV 


I miejsce dla gimnazjum w Porębie Wielkiej w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w narciarstwie alpejskim kat.dziewcząt




Anna Liberda V miejsce

Zuzanna Liberda III miejsce









II miejsce dla gimnazjum w Porębie Wielkiej w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt ur.2000-2002 




Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców ur.2000-2002

Skład: Bartłomiej Dawiec, Paweł Zapała, Tomasz Zapała
Miejsce V
Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt ur. 2000-2002

Skład: Patrycja Haras, Aleksandra Luranc ,Agnieszka Stec
Miejsce VI
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA MSZANA DOLNA

Agnieszka Stec
Miejsce I

Zawody wojewódzkie - indywidualne biegi przełajowe



Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Biegach Przełajowych

Monika Kozyra , I miejsce

Magda Liberda, IV miejsce

Zuzanna Liberda, III
 miejsce 







V miejsce w powiecie w "6" piłkarskich

                         


               ROK SZKOLNY 2015/2016

        

 V miejsce Jana Kozyry w powiecie w narciarstwie

II miejsce w Powiecie w Koszykówce 

Maciej Zatorski (KAPITAN),

III miejsce Anny Liberdy w powiecie w Narciarstwie

IV miejsce Agnieszki Kozyry w powiecie w narciarstwie  

II miejsce w Powiecie w Narciarstwie dla naszego Gimnazjum (dziewcząt)

VI miejsce Sylwestra Kałafuta w powiecie w narciarstwie  

I miejsce w powiecie w narciarstwie dla naszego gimnazjum (chłopcy)

Od IV do VI miejsca w powiecie dla naszego gimnazjum (chłopcy)

2013-2014 r.

 

     

 

                             Poręba Wielka za zajęcie V miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży

                         w indywidualnej Lidze LA      kat. chłopców ur. 1997-1999 sztafeta szwedzka

 

 

 

                                                             

 

                        Weronika Misiura za zajęcie IV miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży

                         w indywidualnej Lidze LA      kat.dziewcząt  ur.1997-1999 bieg na dystansie 600 m

 

                                                              

 

                 Wojciech Kielusiak za zajęcie V miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży

                       w indywidualnej Lidze LA     kat. chłopców ur. 1997-1999 skok w dal

 

                                                              

 

                          Edyta Luberda  za zajęcie III miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży

                         w indywidualnej Lidze LA      kat.dziewcząt  ur.1997-1999 bieg na dystansie 300 m

 

                                                             

 

                 Weronika Misiura za zajęcie IV miejsca w powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

                                w Indywidualnych Biegach Przejałowych kat. dziewcząt ur.1999r

Certyfikaty

 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery





 



 

 

Kawiarenka Przyjazna Dzieciom

  

 Administrator  mgr Aleksandra Augustyn

 

CMS Tractable by Marketing Studio