baner 11
Program "Miśki"

 

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Wyszukiwarka
Google

 
Webmaster login

Rok Szkolny 2006-2007



  
   

SZKOŁA PODSTAWOWA


        
     
 

SZKOŁA GIMNAZJUM


        
     
Dla SP Poręba Wielka za zajęcie miejsca w FINALE WOJEWÓDŹKIM Cooca-Cola Cup 2007

  



  
 Dla ZSzP Poręba Wielka za zajęcie II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Czwórboju LA 



  
Dla SP Poręba Wielka za zajęcie III miejsca w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwrórboju LA

 


 


     
 Dla SP Poręba Wielka za zajęcie I miejsca w otwartym turnieju piłki nożnej o puchar Dyrektora DWDZ 



        
 Dla SP Poręba Wielka za zajęcie III miejsca w XII Puchar TP Finału Piłki Nożnej 



        
 Dla SP Poręba Wielka za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Czwórboju LA 



  
 Dla Krzan Mateusza za zajęcie VI miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Czwórboju LA 



  
 Dla Masłowskiego Bartka za zajęcie V miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Czwórboju LA 



     
 Dla Mysza Edyty za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Czwórboju LA 



     
     
Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej za zajęcie II miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Dzięwcząt
 

1. Alicja Zapała
2. Wioletta Luberda
3. Marcelina Gniecka
4. Paulina Krzana
5. Marzena Krzan
6. Danuta Misiura
7. Anna Kacik


     
     
Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej za zajęcie II miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Mini Piłce Koszykowej Dzięwcząt
1. Gniecka Agnieszka
2. Mysza Edyta
3. Domagała Lidia
4. Misiura Beata
5. Kaciczak Anna
6. Odyjas Elżbieta
7. Kowal Katarzyna
8. Jania Marcelina
 


     
  
Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej za zajęcie II miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Mini Piłce Koszykowej Chłopców
1. Loch Jakub
2. Krzan Mateusz
3. Masłowski Konrad
4. Masłowski Bartek
5. Duda Mateusz
6. Kaczor Piotr
7. Pitek Dawid
8. Krzysztofiak Dominik
9. Pitek Jacek
10. Kielusiak Szczepan
11. Kozyra Krzysztof
12. Pachowicz Bartek
13. Cichański MArcin
 


     
Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej za zajęcie III miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Chłopców
1. Pachowicz Krzysztof
2. Cichorczyk Adrian
3. Napora Paweł
4. Filipski Dominik
5. Woźniak Adam
6. Trzeciak Adam
7. Gniecki Kamil
8. Pachowicz Jakub
9. Porębski Grzegorz
10. Porębski Wiesław
11. Pitek Adrian
12. Pitek Piotrek
 


  
Dla Marioli Popielskiej z zajęcie III miejsca w Powiatowej Gimanzjadzie Młodzieży Szkolnej

     
        
Dla Szkoły Podstawowej Poręba Wielka
Loch Jakub, Krzan Mateusz, Cichański Marcin, Masłowski Konrad, Masłowski Bartek, Duda Mateusz
W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej.

  
Dla Piotrek Kaczor i Dawid Pitek klasa IV "a" w powiatowej gimnazjadzie młodzieży szkolnej w tenisie stołowym
  
Dla Marioli Popielskiej za zajęcie III miejsca w powiatowej gimnazjadzie młodzieży szkolnej w tenisie stołowym

     
Dla Katarzyny Kowal i Beaty Misiura za zajęcie III miejsca w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej w tenisie stołowym

     
Dla Katarzyny Kowal za zajęcie IV miejsca w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej w tenisie stołowym
     
Beaty Misiury za zajęcie V miejsca w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej w tenisie stołowym

     
Dla uczniów Gimnazjum w Porębie Wielkiej
za zajęcie IV-VI miejsca
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w piłce ręcznej chłopców
        

Fotogaleria

                             


Dla uczniów Gimnazjum w Porębie Wielkiej
za zajęcie I miejsca
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt

     
     
     
     
Dla uczniów S.P Poręba Wielka
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w indywidualnej lidze la

     
     
     
Dla uczniów S.P Poręba Wielka
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

Fotogaleria




     
     
Dla uczniów S.P Poręba Wielka
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt


 

     
Dla S.P Poręba Wielka
za zajęcie II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Czwórboju Lekkoatletycznym

     
Dla S.P Poręba Wielka
za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Czwórboju Lekkoatletycznym

     
Dla S.P Poręba Wielka
za zajęcie V miejsca Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

     
Dla Gimnazjum Poręba Wielka
za zajęcie III miejsca
w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży
w piłke ręcznej dziewcząt

  
Dla Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej
za zajęcie I miejsca
w I rundzie eleiminacji piłkarskiego turnieju
coca cola cup 2006

  
Dla Grzegorza Popielskiego
za zajęcie II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Czwórboju Lekkoatletycznym

  
Dla Jakuba Pachowicza
za zajęcie V miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Czwórboju Lekkoatletycznym

  
Dla Karoliny Czarnoty
za zajęcie IV miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Czwórboju Lekkoatletycznym

  
Dla Agnieszki Gnieckiej
za zajęcie IV miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Czwórboju Lekkoatletycznym

     
Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej
za zajęcie III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Sztafetowych Biegach Przełajowych - dziewcząt

  
Dla Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej
za zajęcie V miejsca
w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Sztafetowych Biegach Przełajowych - dziewcząt
Limanowa maj 2006 r


     
Dla Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej
za zajęcie I miejsca w Sztafetowych Biegach Przełajowych - chłopców
Limanowa maj 2006 r


     
Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej
za zajęcie III miejsca w Rejonowych Mistrzostwach
w piłce koszykowej - dziewcząt


     
  
Dla Huberta Kaciczaka za zajęcie I miejsca
w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży
w narciarstwie alpejskim - chłopców
oraz dla Jakuba Pachowicza za zajęcie VI miejsca
w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży
w narciarstwie alpejskim - chłopców



     
     
  
Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej za zajęcie I miejsca
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w piłce koszykowej - dziewcząt



     
Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej za zajęcie III miejsca
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym drużynowym - dziewcząt



     
Dla Szkoły Podsawowej w Porębie Wielkiej za zajęcie III miejsca
w Powiatowej Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej - chłopców


     

Dla Gimnazjum w Porębie Wielkiej za zajęcie III miejsca
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży
w tenisie stołowym - dziewcząt


Certyfikaty

 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery





 



 

 

Kawiarenka Przyjazna Dzieciom

  

 Administrator  mgr Aleksandra Augustyn

 

CMS Tractable by Marketing Studio