baner 11
e-Narzędzia

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Webmaster login

Klasa III a

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Nasza wycieczka do parku

Ostatnio na spacerze zauważyliśmy pierwsze oznaki wiosny. Przez śnieg przebiły się pierwsze przebiśniegi, kaczeńce pokrywają leśne łąki, kaczki wracają z ciepłych krajów, żab już pełno w stawach, piękne kaczeńce ozdabiają stawy. Czuć wiosnę.

6 grudnia w klasie 1a odbyły się ,,Mikołajki". Wszyscy byli grzeczni więc dostali prezenty.

Organizator mgr Iwona Haras

 

28 listopada klasa 1a pojechała na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni. Tam poznali nie tylko historię kopalni i cężką pracę górnika spędzili miło czas na zabawach andrzejkowych. 

Organizatorami wycieczki były Pani Iwona Haras i Pani Anna Czech

 

27 listopada w naszej szkole mieliśmy święto naszego patrona Władysława Orkana. Klasa 1a przygotowała przyśpiewkę regionalną zajęła 3 miejsce w konkursie ,,Piosenki i przyśpiewki naszego regionu"

Organizator mgr Iwona Haras

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny poświęcony  osobie Jana Pawła  II. Konkurs skierowany był dla klas I-III szkoły podstawowej. Tematem konkursu w tym roku było: ”Spotkania Jana Pawła II
 z dziećmi”.  Prace konkursowe wpływały do końca października.  Komisja w składzie mgr Małgorzata Białoń-Trejt  oraz s. Bernadeta Jurkowska wybrały wśród dwudziestu  prac , siedem  które zostały nagrodzone.

I miejsce- Julia Stąpór kl.I

I miejsce – Lena Haras kl.I

II miejsce - Lena Wietrzyk  kl.I

II miejsce- Zuzanna Domańska kl.I

III miejsce-  Paulina Mrózek kl.I

III miejsce- Oliwia Jania kl.III

Wyróżnienie-  Maja Cebula kl.II

 

20 listopada na apelu zostały wręczone nagrody, oraz dyplomy dla wszystkich uczestników. Serdecznie dziękuję za liczny udział .

Organizator mgr Iwona Haras 

W październiku na zajęciach klasa Ia rozmawiała o zdrowiu.  Co robimy aby być zdrowym? W jaki sposób dbamy o swoje zdrowie?. Na zakończenie zajęć uczniowie przygotowali zdrowe surówki które wspólnie z wychowawcą degustowali.

Organizator mgr Iwona Haras

 

17 listopada klasa I odwiedziła  Dom  Kultury w Niedźwiedziu. W budynku odbył się teatrzyk zorganizowany przez Gminny  Ośródek Pomocy Społecznej  pt ”Witajcie w naszej bajce” Teatrzyk zakończył się słodkim poczęstunkiem.

 

Organizator mgr Iwona Haras

 

 

Certyfikaty

Zapraszamy na Naszego
Facebooka 
 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 
  

 

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio