baner 11
e-Narzędzia

Webmaster login

Strona Startowa

2020-09-18
Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! Dnia 18 września, uczniowie naszej szkoły biorąc udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata" wzięli się do roboty i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. Tegoroczne działania uświadomiły uczniom, że wyrzucone śmieci szklane, plastikowe butelki lub foliowe torby i opakowania po produktach spożywczych, stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla naszego środowiska. Praca na rzecz ochrony środowiska trwa w naszej szkole przez cały rok. Dziękujemy uczniom za ich ogromne zaangażowanie w tę akcję oraz Pani Wandzie Smaciarz oraz Pani dyr. Agnieszce Rataj i Pani Katarzynie Wietrzyk
2020-09-01
Plan lekcji dostępny w zakładce O szkole.
2020-09-01
Dziś pierwszy dzwonek rozpocznie nowy rok szkolny inauguracja roku 2020/2021 wyglądała jednak inaczej niż zazwyczaj, w związku z sytuacją epidemiczną w kraju.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty, aby szkoła była przede wszystkim bezpiecznym i przyjaznym miejscem zdobywania wiedzy, rozwijania zainteresowań.
2020-08-31
Serdecznie zaprasza dnia 16 września (środa) godz 17.00
Na pierwsze DARMOWE pokazowe zajęcia taneczne
ZUMBA kids
2020-08-27
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Od 1 września 2020r. nasza szkoła realizuje kształcenie tradycyjne (wariant A) z zachowaniem wytycznych MEN, MZ i GIS.
- Szczegółowy Regulamin funkcjonowania szkoły w czasie pandemii znajduje się na szkolnej stronie internetowej w zakładce Informacje - Dokumenty. Proszę o zapoznanie się z nim.
-Uczniowie zostaną zapoznani z wszystkimi procedurami w pierwszym dniu nauki a Rodzice na pierwszym zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się w czwartek 3 września o godz. 15.00, na które już dziś Państwa zapraszamy.
-Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się we wtorek 1 września o godz. 8.00 Mszą św. w Kościele Parafialnym w Porębie Wielkiej. Następnie wszyscy przychodzimy do szkoły.
-Uczniowie klas I -III wraz z rodzicami wchodzą tylnym wejściem bezpośrednio na salę gimnastyczną i stosują się do poleceń wychowawców. Uczniowie klas IV -VIII wchodzą głównym wejściem i stosując się do poleceń wychowawców przechodzą do swoich sal lekcyjnych. Po zakończeniu uroczystości klasy I - III przechodzą z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych a klasy IV - VIII schodzą w kolejności z wychowawcami na salę gimnastyczną.
-Przy wejściu na teren szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk. Przed wejściem i na terenie szkoły obowiązuje zachowanie dystansu między osobami 1,5m. Na teren szkoły w dniu rozpoczęcia roku wchodzą tylko rodzice klas I-III (1 rodzic na 1 dziecko/dzieci). Prosimy rodziców o zakrycie ust i nosa maseczką lub przyłbicą.
Cieszymy się, że możemy wreszcie spotkać się w szkole. Zapraszamy
2020-08-25
Szanowni Państwo, zapraszamy na zebranie organizacyjne Rodziców klasy pierwszej, które odbędzie się w czwartek 27.08 o godz. 16.00 w sali nr 7 na parterze szkoły. Na teren szkoły wchodzi jeden rodzic na jedno dziecko - osoby bez objawów infekcji dróg oddechowych (gorączka, katar, kaszel) w maseczkach lub przyłbicach. Obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu. Prosimy o zabranie własnych przyborów do notowania. Zapraszamy
2020-08-24
Oto wskazówki i zasady, których należy przestrzegać od 1 września w szkole. Szczegółowy regulamin i komunikaty organizacyjne opublikujemy już wkrótce
2020-06-26
Chcielibyśmy podziękować Wszystkim za wspólne lata spędzone w Szkole Podstawowej im.Władysława Orkana w Porębie Wielkiej. Ze względu na trudne warunki nie możemy zrobić tego osobiście. W ramach podziękowań zamieszczamy nasz krótki filmik.
Dziękujemy!
kl.VIII
2020-06-24
Ponownie Szkoła Podstawowa na podium współzawodnictwa sportowego w powiecie limanowskim klas 7-8 w roku szkolnym 2019/2020. Tym razem tylko 2 miejsce.
Dlaczego tylko? Ponieważ jak nigdy mieliśmy szanse zdobyć powiat ! Niestety przegraliśmy z wirusem, a tak na poważnie to wyprzedziła nas SP 3 Limanowa o 0,5 pkt ! Wielka szkoda ponieważ zostały jeszcze 4 dyscypliny do rozegrania(piłka nożna (7 osobowa), piłka ręczna, lekkoatletyka i biegi przełajowe).
2020-05-21
Kilka rodziców zgłasza problem ponownego logowania do programu Teams lub platformy Office 365. Login w dzienniku elektronicznym kończy się @sporeba.onmicrosoft.com
2020-05-19
Ogłaszamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych
2020-02-26
Informujemy, że od poniedziałku 02 marca 2020r. rozpoczynamy rekrutację uczniów na rok szkolny 2020/2021.
Wnioski do klasy pierwszej zostaną przekazane do Przedszkola w Porębie Wielkiej, są także do pobrania w Sekretariacie szkoły. Rekrutacja trwa do końca marca.

Zapraszamy!!!
2019-10-11
W dniu 1 października 2019 r. została uruchomiona nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
Archiwum:         
Certyfikaty

Zapraszamy na Naszego
Facebooka 
 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 
  

 

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio