20-10-2017
e-Dziennik

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Webmaster login

Klasa III b

 Mimo, że jesteśmy w szkole dopiero miesiąc, już uczymy się nowych rzeczy. Właśnie robimy surówkę z marchewki i jabłka. Z warzyw robimy zdrowe stworki.

 

 

 

27 listopada, Święto Szkoły.

 

Po apelu i oficjalnych występach, w klasie uczniowie wykonali pracę plastyczną „Dawna chata zagórzańska”. Wykorzystując różne pomoce plastyczne, dzieci wyklejały kontur starej kurnej chaty. Wyróżnienie w tej pracy otrzymała Lena Haras, natomiast Mikołaj Kuczaj zajął II miejsce.

 

 

 

 

Odwiedziliśmy Gminny Ośrodek Kultury, gdzie obejrzeliśmy przedstawienie „W świecie baśni”. Przedstawienie miało na celu zachęcić uczniów do wypożyczania i czytania książek.

 

 

5 grudnia 2017 r. byliśmy na wyjeździe andrzejkowym w kopalni soli w Bochni. Uczniowie zwiedzili korytarze kopalni, przeszli ścieżką medialną edukacyjną, brali udział w zabawie i wróżbach andrzejkowych.

 

 

 

W dniu 30.05.2018r. pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Krakowa. Obejrzeliśmy Zamek Królewski, przeszliśmy na rynek, gdzie w Sukiennicach mogliśmy zakupić pamiątki. Weszliśmy również do Kościoła Mariackiego. Przeszliśmy pod Bramą Floriańską i zobaczyliśmy Barbakan. Na koniec poszliśmy do Teatru Słowackiego na przedstawienie pt. „Czarnoksiężnik z krainy Ozz”.

 

 

 

 

 

 

Dnia  29.05 2018r. nasze Mamusie przyszły  do szkoły, aby obejrzeć przygotowane przez nas  specjalnie na ten dzień przedstawienie . Recytowaliśmy wiersze, śpiewaliśmy piosenkę, a także złożyliśmy życzenia naszym specjalnym gościom. Wręczyliśmy również zrobione własnoręcznie kwiaty, dziękując Mamom za ich trud i poświęcenie. Duży trud włożyliśmy w przygotowanie tańca hiszpańskiego, który był zakończeniem naszych występów. Po wszystkim razem z Mamami poszliśmy na przygotowany poczęstunek.

 

 

 

Rok Szkolny: 2018/2019

 

 

 

Jesteśmy już w drugiej klasie

 

Druga klasa to nowe obowiązki i nowe wyzwania. Na nowo wdrażamy się do nauki i poznawania świata. Uczymy się przez zabawę.

 

 

 

 


 

Lekcja historii

 

Do naszej szkoły przyjechali aktorzy – żołnierze. Przedstawili wspaniałą lekcję historii dotyczącą sposobów walki i wyposażenia żołnierzy w broń charakterystycznie do wybranego okresu. Uczniowie aktywnie brali udział w tej lekcji.

 
 

Program MIŚKI

 

Część uczniów w tym roku bierze udział w projekcie MIŚKI. Na dodatkowych zajęciach rozwija swoje możliwości z zakresu matematyki  i informatyki z kodowaniem i programowaniem. W ramach tego projektu uczniowie byli na wycieczce w Warszawie , gdzie uczestniczyli w zajęciach z robotyki, a także rozwijali swoje zainteresowania w Centrum Nauki Kopernik.

 

Certyfikaty

 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 

Kawiarenka Przyjazna Dzieciom

  

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio