baner nowy 4
e-Narzędzia

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Webmaster login

Klasa II

 

18 grudnia klasa druga zaprosiła klasy pierwsze na przygotowany przez nich spektakl baśni pt. "Czerwony Kapturek" oraz "Królowa Śniegu". Mali aktorzy wykazali się dużą pomysłowością, a publiczności- klasie 1a i 1b bardzo się podobało.                

 

"Mikołajki na basenie klasy drugiej"

Klasa druga w prezencie od Mikołaja otrzymała bilety wstępu na basen przy Domu Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej.Zabawa w wodzie była rewelacyjna.Wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni, a "wisienką na torcie" była ogromna pizza.

      

Dnia 25 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Następnie przeszli próbę odwagi, wypijając „ magiczny” napój. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin zdali i mogą  zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pani Dyrektor Agnieszka Sasal dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Od dzieci z zerówki otrzymali ołówki a od rodziców pamiątkowe dyplomy i pióra, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.       

Kochane pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce, jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Powodzenia!!!!!!!!!!!! 

 

 

 

Certyfikaty

Zapraszamy na Naszego
Facebooka 
 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 
  

 

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio