20-10-2017
e-Narzędzia

Webmaster login

Klasa III

Klasa III Rok Szkolny 2020-2021 

 

18 grudnia klasa druga zaprosiła klasy pierwsze na przygotowany przez nich spektakl baśni pt. "Czerwony Kapturek" oraz "Królowa Śniegu". Mali aktorzy wykazali się dużą pomysłowością, a publiczności- klasie 1a i 1b bardzo się podobało.                

 

"Mikołajki na basenie klasy drugiej"

Klasa druga w prezencie od Mikołaja otrzymała bilety wstępu na basen przy Domu Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej.Zabawa w wodzie była rewelacyjna.Wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni, a "wisienką na torcie" była ogromna pizza.

      

Dnia 25 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Następnie przeszli próbę odwagi, wypijając „ magiczny” napój. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin zdali i mogą  zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pani Dyrektor Agnieszka Sasal dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Od dzieci z zerówki otrzymali ołówki a od rodziców pamiątkowe dyplomy i pióra, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.       

Kochane pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce, jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Powodzenia!!!!!!!!!!!! 

 

 

 

Certyfikaty

Zapraszamy na Naszego
Facebooka 
 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 
  

 

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio