baner nowy 4
e-Narzędzia

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Webmaster login

Strona Startowa

2020-03-13
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, przed nami wolne dni, które dzieci spędzać będą w domach. Wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji szkoła przygotowała system komunikacji z uczniami.
Mając na uwadze fakt, że nie jest to okres ferii, apelujemy do wszystkich Uczniów naszej szkoły o wzięcie udziału w nauce w systemie domowym a do Rodziców o dopilnowanie realizacji przez dzieci poniżej podanych ustaleń:
Na szkolnej stronie internetowej www.porebaw.niedzwiedz.pl po lewej stronie znajduje się zakładka "Zadania do pracy w domu" a pod nią lista przedmiotów. Klikając w nazwę przedmiotu znajdziecie przygotowane dla Was przez nauczycieli komunikaty i wskazówki a także materiały do pracy w domu.
Język angielski w klasach IV - VIII; Uczniowie tych klas nadal, jak przez cały rok szkolny pracują na platformie "Quizlet", gdzie znajdują się słówka i zwroty z poszczególnych działów tematycznych do ćwiczenia.
Ogłaszamy konkurs plastyczny pt "Mój domowy szkicownik". Zachęcamy wszystkich uczniów do prowadzenia w domu szkicownika, w którym będziecie szkicować, rysować, malować swoje ulubione tematy plastyczne. Po powrocie do szkoły robimy wystawę domowych szkicowników a najpiękniejsze szkicowniki będą nagrodzone. Format szkicownika dowolny.
;Ósmoklasiści otrzymali xerówki z zadaniami powtórkowymi do zrobienia , będą sprawdzane i oceniane.
Życzymy wszystkim zdrowia oraz spokoju i do zobaczenia w szkole;
« powrót
Archiwum:         
Certyfikaty

Zapraszamy na Naszego
Facebooka 
 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 
  

 

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio