baner 11
e-Narzędzia

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Webmaster login

Strona Startowa

2020-03-24
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Od środy 25.03.2020r. rozpoczynamy zdalne nauczanie na nowych zasadach zgodnych z nowym rozporządzeniem MEN. Zarządzenie Dyrektora Szkoły 04/2020 w tej sprawie zostało przesłane do Rodziców poprzez dziennik elektroniczny.

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej realizują materiał tak jak dotychczas w porozumieniu z wychowawcami.

Dla uczniów klas IV do VIII został opracowany nowy plan lekcji obowiązujący od dnia 25.03.2020r. Nowy plan lekcji obejmuje naukę w godzinach od 1. do 4. lekcji szkolnej, włączając przerwy. W wyjątkowych przypadkach będzie też 5. lekcja.
LEKCJE I PRZERWY:
1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
5. 12.00 - 12.45
Czytaj więcej !

W tym czasie uczniowie zgodnie z planem lekcji swojej klasy poświęcają czas na naukę w domu. Tematy i zakres lekcji będą umieszczane przez nauczycieli jak dotychczas w zakładkach z poszczególnych przedmiotów na szkolnej stronie internetowej z datą na dany dzień. Tematy i lekcje będą w zakładkach przez tydzień, po tym czasie będą kasowane i zamieszczane nowe tematy.
UWAGA!!! Zadawane uczniom zadania i prace będą oceniane w dzienniku elektronicznym lub po powrocie do szkoły. Szczegółowe ustalenia co do oceniania prac poda w zakładce swojego przedmiotu każdy nauczyciel.
Nauczyciele przekażą Wam też informację kiedy i na jakich zasadach są dostępni dla Was ONLINE.

Proszę Rodziców i Uczniów o poważne potraktowanie tych ustaleń i zobowiązuję do realizowania obowiązku szkolnego. Realizowany materiał będzie dostosowany do obecnej sytuacji i do potrzeb i możliwości uczniów, tak by każdy był w stanie go opanować. Po wyznaczonym czasie w planie lekcji macie czas wolny ale zachęcam do odwiedzania zakładek świetlicy, biblioteki i pedagoga szkolnego, gdzie znajdziecie ciekawe propozycje na spędzanie wolnego czasu w domu.
Dla wszystkich nas obecna sytuacja jest czymś niespotykanym, jest to nowa lekcja życia. Postarajmy się odrobić ją jak najlepiej. Wszystkim nam życzę dużo wytrwałości, bycia dzielnym, dbania o zdrowie swoje i innych 😷🧤 oraz jak najszybszego powrotu do szkoły.
Pozdrawiam serdecznie 🖐🙂
Dyrektor szkoły mgr Agnieszka Sasal 

« powrót
Archiwum:         
Certyfikaty

Zapraszamy na Naszego
Facebooka 
 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 
  

 

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio