20-10-2017
e-Narzędzia

Statystyki

Szkolna strona istnieje od 13.10.05 

Szukaj

Webmaster login

Strona Startowa

2020-06-24
Ponownie Szkoła Podstawowa na podium współzawodnictwa sportowego w powiecie limanowskim klas 7-8 w roku szkolnym 2019/2020. Tym razem tylko 2 miejsce.
Dlaczego tylko? Ponieważ jak nigdy mieliśmy szanse zdobyć powiat ! Niestety przegraliśmy z wirusem, a tak na poważnie to wyprzedziła nas SP 3 Limanowa o 0,5 pkt ! Wielka szkoda ponieważ zostały jeszcze 4 dyscypliny do rozegrania(piłka nożna (7 osobowa), piłka ręczna, lekkoatletyka i biegi przełajowe).

 

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczniów Naszej szkoły ,którzy brali udział w zawodach ,a zwłaszcza dla klas ósmych! Miejmy nadzieję ,że daliście przykład swoim młodszym kolegom i koleżankom i za rok będą walczyć równie dobrze jak Wy!

Największe sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2019/2020:

Ablewicz Maria III m w mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce w biegu na 600m

Misiura Anna I m w mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce w skoku w dal

I m w mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce w sztafecie 4x100m Gniecka Kaja, Misiura Anna, Kozyra Joanna, Kałafut Ewa 

Tram Jakub III m w mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce w biegu na 100m

Tram Jakub II m w mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce w skoku w dal

Psutka Artur II m w mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce w biegu na 300m    

II m w mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce w sztafecie 4x100m Psutka Artur, Tram Jakub, Adamczyk Hubert , Liberda Kacper

I m w mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych  w sztafecie 10x1000m  Ablewicz Maria, Cież Justyna , Gniecka Kaja, Misiura Anna, Kałafut Ewa, Kozyra Joanna , Rucińska Aleksandra, Zapała Amelia, Zapała Natalia, Stec Aleksandra

III m w mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych  w sztafecie 10x1200m  Jamróz Dawid, Kacik Adam, Jania Karol, Liberda Kacper, Psutka Artur, Tram Jakub, Świtała Łukasz, Smreczak Patryk, Tram Adrian, Luranc Krzysztof

I m w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej halowej Tram Jakub, Psutka Artur, Liberda Kacper, Adamczyk Hubert, Smreczak Patryk, Jania Piotr, Jamróz Dawid, Loch Kacper, Tram Adrian, Maćków Wiktor

III m w mistrzostwach powiatu w koszykówce 3x3 Rucińska Aleksandra, Zapała Natalia, Zapała Amelia, Wietrzyk Aleksandra

III m w mistrzostwach powiatu w koszykówce Adamczyk Hubert, Jamróz Dawid, Jania Karol, Loch Kacper, Luranc Krzysztof, Psutka Artur, Smreczak Patryk, Świtała Łukasz, Tram Jakub, Trojak Eryk, Niedośpiał Piotr

II m w mistrzostwach powiatu w koszykówce Ablewicz Maria, Cież Justyna, Dawiec Katarzyna, Kałafut Ewa, Gniecka Kaja, Kowalczyk Anna, Kozyra Joanna, Liberda Anna, Misiura Anna, Rucińska Aleksandra, Zapała Natalia, Zapała Julia

 

III m w mistrzostwach powiatu w koszykówce 3x3 Liberda Ewelina, Dawiec Agata, Kurek Oliwia, Domagała Aneta

 

« powrót
Archiwum:         
Certyfikaty

Zapraszamy na Naszego
Facebooka 
 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery





 



 

 
  

 

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio