baner nowy 2
e-Narzędzia

Webmaster login

Strona Startowa

2021-01-22
W ostatnich dniach pojawiły się kłopoty z dostępem do dziennika elektronicznego. Sprawa jest zgłoszona do działu technicznego firmy Vulcan dziękujemy za sygnały od rodziców i uczniów.

Mamy nadzieję że problem zostanie niezwłocznie rozwiązany.

Odpowiedź od serwisu:
Przepraszamy za utrudnienia techniczne, które uniemożliwiały Państwu korzystanie z modułu Dziennik w systemie UONET+. Przywróciliśmy prawidłowe działanie Modułu Dziennik.

W przypadku problemów z zalogowaniem prosimy w przeglądarce usunąć pliki tymczasowe cookies i dane przeglądania z ostatnich 7 dni (skrót klawiszowy CTRL+SHIFT+DELETE). Proszę zamknąć przeglądarkę, ponownie ją uruchomić, zalogować się do systemu.

Przepraszamy za utrudnienia.
2021-01-21
Opiekun i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli uczniom klas I-III dyplomy i nagrody za prace plastyczne wykonane w konkursach organizowanych przez samorząd z okazji Święta Szkoły. Dyplomy za udział i drobne upominki otrzymali także wszyscy uczniowie, którzy wykonali prace konkursowe. Uczniowie klas starszych otrzymają dyplomy i nagrody gdy wrócą do szkoły. Gratulujemy wszystkim udziału w konkursach
Więcej zdjęć na Facebooku szkolnym.
2021-01-21
W naszej szkole powstała gablota tematyczna ukazująca tradycyjne stroje i dodatki zagórzańskie. Eksponaty pochodzą ze zbiorów szkolnych oraz od darczyńców.
Serdeczne podziękowania dla Pani Łucji Ablewicz, właścicielki sklepu Cepelinka za podarowanie spinki zagórzańskiej oraz dla Pani Katarzyny Wietrzyk za pomoc przy tworzeniu gabloty i za podarowane korale. Dziękujemy serdecznie Pani Elżbiecie Świtała za pomoc i ekspozycję strojów, absolwentowi szkoły Łukaszowi Świtała za wykonanie napisu. Szczególne podziękowania dla Pani Wicedyrektor Agnieszki Rataj za inicjatywę i koordynację tego wspaniałego przedsięwzięcia.
2021-01-13
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
Od poniedziałku 18 stycznia uczniowie klas I-III wracają do nauki w szkole. Rodzice tych uczniów otrzymali dziś poprzez dziennik elektroniczny zaktualizowany, zgodny z nowymi wytycznymi Regulamin Funkcjonowania Szkoły oraz nowe plany lekcji i godziny zajęć świetlicowych.
Uczniowie klas IV-VIII kontynuują naukę zdalną według dotychczasowego planu lekcji.
Życzymy wszystkim jeszcze paru dni dobrego wypoczynku feryjnego i do zobaczenia od poniedziałku 18.01.2021r.
2021-01-06
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 4 stycznia b.r. zmarła Rozalia Ślazyk wieloletnia Nauczyciel i Wychowawca w Szkole Podstawowej w Porębie Wielkiej w latach 1962-1983. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 7 stycznia o godz. 11.30 w Kościele Parafialnym w Niedźwiedziu. Łączymy się w żalu z pogrążoną w żałobie Rodziną.
2020-12-21
Zapraszam do oglądania !
2020-12-10
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedźwiedziu, w ramach tworzenia Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, przeprowadza diagnozę zjawiska przemocy domowej na terenie gminy Niedźwiedź. Chcemy poznać Państwa opinię i doświadczenia, aby skuteczniej przeciwdziałać przemocy w rodzinie i zapewnić rodzinom uwikłanym w przemoc właściwą pomoc. W tym celu przeprowadzana jest ankieta dotycząca zdiagnozowania zjawiska przemocy w rodzinie oraz stanu wiedzy na temat przemocy wśród mieszkańców terenu Gminy Niedźwiedź. Wyniki badań będą istotnym narzędziem pomocnym w tworzeniu Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021-2025


Kwestionariusz ankiety
Ankieta, którą zgodziliście się Państwo wypełnić jest anonimowa, bardzo prosimy o szczere odpowiedzi. Istnieje możliwość zaznaczenia więcej niż jednej odpowiedzi.

Dziękujemy
2020-12-07
Dzisiaj do klasy 1 na zajęcia zdalne dołączył Św. Mikołaj. Sprawił nam wielką niespodziankę i ogromną radość. Rozmawiał z dziećmi, zadawał zagadki i oczywiście rozdawał prezenty. Były to niezwykłe dary-dobre cechy, którymi obdarował uczniów np. miłość, grzeczność, dokładność, zdrowie, przyjaźń. Dziękujemy Św. Mikołajowi za to, że do nas przyszedł, przyniósł radość, nadzieję i dobre serce.
2020-12-03
Organizatorzy konkursu;
s. Agnieszka, p. Świtała i p. M.Białoń-Treit
TECHNIKA WYKONANIA: DOWOLNA
TERMIN PRZYSYŁANIA ZDJĘĆ WYKONANEJ SZOPKI DO
15.XII.2020
ZDJĘCIE NALEŻY PRZESŁAĆ NA ADRES EMAIL
Bnkonkurs@gmail.com

2020-12-02
Ostatnim zadaniem w dniu Święta Szkoły była gorczańska uczta - przyrządzanie potraw regionalnych. Wielu uczniów wzięło udział w tym zadaniu i wspólnie z rodziną przygotowali wspaniałe gorczańskie przysmaki. Dziękujemy za zdjęcia, zachęcamy do oglądania prezentacji potraw regionalnych z Poręby Wielkiej i życzymy wszystkim wielu inspiracji kulinarnych. Prezentację okrasiła klasa IVb życzeniami dla Władysława Orkana.
2020-12-02
W październiku w klasach I-III szkoły podstawowej został zorganizowany konkurs papieski. W tym roku tematem konkursu było "Podróże Jana Pawła II".
2020-12-01
Prezentujemy galerię zdjęć nadesłanych przez uczniów naszej szkoły. Zdjęcia obrazują nasze piękne okolice, które opisywał Władysław Orkan, a wykonane zostały podczas spacerów w dniu Święta szkoły. Dziękujemy za piękne zdjęcia i zachęcamy do oglądania.
2020-11-29
Uczniowie klasy VIb podczas Święta Szkoły wykonali ilustracje do wybranych przez siebie fragmentów utworów Patrona szkoły. Oto wynik ich pracy zebrany w prezentacji przygotowanej przez Daniela Kubowicza.
2020-11-29
Z okazji Święta Szkoły Samorząd Uczniowski zorganizował konkursy plastyczne on-line, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Ogółem wpłynęły 33 prace konkursowe wykonane na bardzo wysokim poziomie . Jury w składzie: Kacper Loch przewodniczący SU, Michał Piechociński i Julia Zapała wice przewodniczący oraz opiekun SU mgr Urszula Kapturkiewicz wybrali zwycięskie prace w poszczególnych konkursach .
2020-11-28
Wyniki konkursu Bóbr.
Bóbr to polska nazwa międzynarodowego konkursu z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.
2020-11-26
O godz. 9.00 wychowawcy spotykają się online ze swoimi klasami. Podczas spotkania wspólnie oglądają prezentację pt. " Życie i twórczość Władysława Orkana", dostępna również na facebooku szkolnym.
2020-11-25
W piątek 27 listopada obchodzimy 145. rocznicę urodzin Patrona naszej szkoły Władysława Orkana. Jest to dla nas uroczysty dzień Święta Szkoły. Tegoroczne obchody naszego święta przebiegać będą następująco:
2020-10-08
Dzięki niej e-dziennik będzie zawsze w Twoim telefonie. Oceny, zadania domowe, wiadomości od nauczycieli wszystko na wyciągnięcie ręki. A dzięki powiadomieniom nie przegapisz żadnej informacji ze szkoły.
- Nowością dla rodziców są usprawiedliwienia nieobecności dziecka z poziomu telefonu !

Instalacja odbywa się tak samo jak wersję wcześniejszą która nie będzie już rozwijana od 19.10.2020.
2020-10-05
Psycholog Pani Beata Wietrzyk Dyżur: wtorek 8-12
Do dyspozycji dla Rodziców
i uczniów w Punkcie Konsultacyjnym w budynku Domu Kultury.
2020-09-22
W tym roku szkolnym Nasza Szkoła przystąpiła do realizacji projektu edukacyjnego "Uniwersytet dzieci w szkole".
Klasy 1-3 realizują projekt:
Nowe technologie. Jak zmieniają świat?
Klasy 4 realizują projekt:
Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?
Klasy 5 i 6 realizują projekt:
Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastrój?
Klasy 7 i 8 realizują projekt:
Ja w społeczeństwie. Jak mogę zmienić świat?

Wypracowana przez Fundację i naukowców, metoda pracy z dziećmi jest oparta na naturalnej ciekawości. Składa się z 5 kluczowych elementów: pomysł, plan, przebieg, wyciąganie wniosków, podsumowanie. Lekcje i zajęcia projektowane w oparciu o metodę uczą stawiania pytań, samodzielnego dochodzenia do wiedzy, rozwijają ciekawość i umożliwiają trening kompetencji społecznych.
2020-06-26
Chcielibyśmy podziękować Wszystkim za wspólne lata spędzone w Szkole Podstawowej im.Władysława Orkana w Porębie Wielkiej. Ze względu na trudne warunki nie możemy zrobić tego osobiście. W ramach podziękowań zamieszczamy nasz krótki filmik.
Dziękujemy!
kl.VIII
Archiwum:         
Certyfikaty

Zapraszamy na Naszego
Facebooka 
 

  

 Katalog Gwiazdor

   

    

  

 

 

Banery

  

 
  

 

 Administrator  mgr inż. Łukasz Sułkowski e-mail: cool_boe@interia.pl

 

CMS Tractable by Marketing Studio